You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

E-shop

 

Vážení zákazníci, od januára 2011 sme pre Vás pripravili e-shop, v ktorom si môžete zakúpiť tovar z nášho sortimentu aj z pohodlia Vášho domova. Sortiment na našom e-shope sa neustále rozširuje a aktualizuje, preto veríme, že si na ňom každý nájde to, čo hľadá.

VSTÚPTE DO E-SHOPU

Čo ponúkame:

 

1. Všetko na jednom mieste

Ak hľadáte spojovací, kotviaci či zvárací materiál, ochranné pracovné pomôcky, ručné náradie a nástroje, u nás ste na správnom mieste. Pri tvorbe našej sortimentnej skladby myslíme na všetkých kutilov, majstrov a remeselníkov. Vyberte si z našej širokej ponuky náradia a nástrojov. Keďže myslíme aj na detaily, v našej ponuke nechýbajú ani doplnky ako vrtáky fo kovu, vrtáky do stavebných materiálov, skrutkovacie bity, brúsne papiere, skrutkovače, kľúče, kladivá, pílky, vodováhy  a veľa ďalších pomocníkov pre domácich majstrov.

 

2. Sme profesionáli

U nás si už prišiel na svoje nejeden majster. Teší nás však, ak môžme poskytnúť naše rady a pomôcť pri výbere každému hobby remeselníkovi. Ak si nie ste istí, neváhajte a poraďte sa s našimi školenými profesionálmi.

 

3. Radíme remeselníkom

Vďaka našej poradni remeselníka Vám neujdú žiadne novinky, trefné rady či návody na použite a výber vhodného pracovného náradia.

Ak ste u nás nenašli radu, neváhajte sa na nás obrátiť telefonicky alebo e-mailom. Sme tu pre Vás.

 

4. Zastupujeme významné značky

Spolupracujeme s overenými značkami MILWAUKEE, AEG, RYOBI, HECHT, ČERVA, ARDON, FISCHER, DEN BRAVEN.

 

5. Odmeňujeme našich verných

Ceníme si každého zákazníka. Registrujte sa u nás pred nákupom a nakupujte výhodnejšie. Pozrite si náš vernostný program a dozviete sa viac.

 

6. U nás to nákupom nekončí

Okrem komplexného poradenstva pri výbere Vašej techniky Vám ju aj pomôžeme správne spojazdniť, zabezpečíme Vám záručný a pozáručný servis, pomôžeme Vám pri výbere vhodného prísluľenstva. Neváhajte sa nás obrátiť s akýmkoľvek problémom.